Odeabank’tan Sabit Faizli Taşıt Kredisi Kampanyası

Odeabank, otomobil sahibi olmak yönünde kurduğunuz hayallerinizi gerçeğe kavuşturmak için, hem uygun vade oranlı, hem de ekonomik faiz oranları içerek sabit faizli taşıt kredisi olanağı tanıyor. Sabit faiz avantajı ile birlikte ödeme planınıza sadık kalarak bütçeniz için erken tahmin edilebilir bir ödeme planı oluşturma olanağından faydalanarak siz de hayalini kurduğunuz otomobile sahip olabilirsiniz.

Sadece Türk Lirası cinsinden temin edilenbilen Odeabank Taşıt Kredisi, sahip olmak istediğiniz otomobilin proforma değeri ve kasko değerinin ilk 50 bin Türk Lirası tutarındaki kısmın yüzde 70’i, 50 bin Türk Lirası’nın üzerinde kalan kısmının ise yüzde 50’si kadar temin edilebiliyor. Yani kasko değeri ya da proforma fatura bedeli 100 bin Türk Lirası olan otomobil için; ilk 50 bin Türk Lirası’nın yüzde 70’i olarak 35 bin Türk Lirası, ikinci 50 bin Türk Lirası’nın yüzde 50’si olarak 25 bin Türk Lirası olmak üzere totalde 60 bin Türk Lirası olarak kredi temin edebiliyorsunuz.

Satın almak istediğiniz otomobil için temin ettiğniz en uygun taşıt kredisini 48 ay vadeye bölerek, eşit taksitler ile ödeme yapabiliyorsunuz. Sabit faizli taşıt kredisi kampanyasında, ilk yıl yani 12 ay boyunca sadece faiz ödemesi yaparak, geriye kalan dönem içerisinde ana para ödemesine devam edebilme şansını da size tanıyor. Bu sayede ödemelerinizin ilk yılında faiz ödemeniz biteceği için, geriye kalan dönem zarfında daha düşük tutarlarda taksit ödeyerek kredi ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Siz de hayalini kurduğunuz otomobile sahip olmak için gerekli belgelerle birlikte size en yakın Odeabank şubesini ziyaret edebilir ya da internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak siizn için uygun olan taşıt kredisini bulaiblirsiniz.