QNB Finansbank’tan Erasmus+ Kredisi

QNB Finansbank, Avrupa’da yüksek lisans yapmak isteyen ancak bunun için nakiti olmayan bireyler için Erasmus+ Kredisi imkanı sunuyor.

Avrupa’da yüksek lisans yapmak isteyen müşterileri için Erasmus+ Kredisi imkanı sunan QNB Finansbank, müşterilerinin hayallerini gerçekleştiriyor. Uygun faiz ve uygun vadede Erasmus+ Kredisi imkanı tanıyan banka, çeşitli ödeme seçenekleri sunuyor. Yüksek lisans yapmak için eğitim gördükleri üniversiteden kabul gören bireylere 70 bin Türk Lirasına kadar ihtiyaç kredisi imkanı tanıyor.

1 yıllık yüksek lisans programı için Avrupa’ya gidecek müşterileri için banka 46 bin Türk Lirasına kadar, 2 yıllık yüksek lisans programı için Avrupa’ya gidecek müşterileri için ise 70 bin Türk Lirasına kadar ihtiyaç kredisi imkanı tanıyor. Uygun vadeli ödeme planları sunan banka, 48 ay vadeye kadar kredi taksitlendirme seçenekleri sunuyor.

QNB Finansbank Erasmus+ Kredisi kapsamında müşterilerinden kredi tahsis ücreti talep etmiyor. Müşteriler ihtiyaç kredisi ödemelerine isterlerse eğitimleri bittikten sonra da başlayabiliyor.

108 ay vadeli 46 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen bir müşteri için aylık yüzde 1,44 oranında faiz oranı uygulanıyor. 96 ay vadeli 70 bin Türk Lirası kredi için ise uygulanan ihtiyaç kredisi faiz oranı yine yüzde 1,44 oluyor. İhtiyaç Kredisi faiz oranları müşterinin talep ettiği vadeye ve kredi tutarına göre değişiklik gösteriyor. Banka, yıllık toplam maliyet oranlarına faiz ve vergileri dahil edip hesaplıyor. Toplam maliyete sigorta primleri dahil edilmiyor. Müşterilerin talebi doğrultusunda hayat sigortası yapıp, ek hesaplamalar yapılıyor.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gerekiyor. Müşterilerin başvuru esnasında, okuldan yüksek lisans için kabul edildiklerine dair belgeyi, nüfus cüzdanlarını ve ikametgah belgelerini getirmeleri gerekiyor.

Siz de güncel kredi kampanyalarına göz atarak ihtiyacınız olan konut kredisi için en uygun olanını tercih etmek istiyorsanız internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.