QNB Finansbank’tan Motosiklet Kredisi!

QNB Finansbank, taşıt kredisi kapsamı altında düzenlediği yeni motosiklet kredisi kampanyası ile birlikte motosiklet sevdalılarına finansman olanağı sunuyor.

QNB Finansbank, taşıt kredisi kampanyasına bir yenisini daha ekliyor. 48 aya varan vade seçeneği ile birlikte motosiklet kredisi sunan QNB Finansbank, BMW, Honda, Suzuki, Harley Davidson, Yamaha, Kawasaki, Ducati, KTM, Bombardier, Polaris ve Vespa marka motosikletler için kredi olanağı sunuyor. Türk Lirası cinsinden temin edilen motosiklet kredisini 48 aya varan vade seçenekleri ile birlikte kullanabilir, ara ödemeleri isteğinize göre belirleyerek ödemelerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Sıfır motosiklet satın alacaklar için 50 bin Türk Lirası’na kadar proforma fatura tutarının yüzde 70’lik kısmının desteğini sağlayan QNB Finansbank, 50 bin Türk Lirası’nın üzerinde kalan kısım için yüzde 50 oranında nakit destek sağlıyor. İkinci el motosiklet alacaklar içinde kasko değerini dikkate alan QNB Finansbank, nakit desteğini de sıfır motosikletler ile aynı oranda sunuyor. QNB Finansbank’tan çektiğiniz taşıt kredinizi geri ödeme koşullarınız için finansçınız ile iletişim kurabilir; tercihinize göre sabit, esnek ya da ana para ertelemeli olarak kredinizin geri ödeme planını oluşturabilirsiniz.

QNB Finansbank’tan motosiklet kredisi başvurusu için yanınızda satın alacağınız motorsiklet 0 km bir motosiklet ise proforma faturası, 2. el ise ruhsat fotokopisi, T.C. kimlik numaranızı gösteren kimlik belgeniz, ikâmetgah belgeniz, maaş bordronuz ya da gelir belgenizin yanınızda olması gerekiyor.

20 bin Türk Lirası tutarındaki motosiklet kredisi için örnek bir ödeme tablosu çıkarttığımızda ise 24 ay vadede geri ödeme planı oluşturulduğunda aylık yüzde 1,35 oranında faiz tutarı ile aylık bin 12 Türk Lirası 45 Kuruş’luk eşit taksitler ile geri ödeyebiliyorsunuz.

Siz de motosiklet kredisinden faydalanarak trafik düşüncesi olmadan, özgürce ve rüzgarı hissederek motosiklet kullanmak için size en yakın QNB Finansbank Şubesi’ne gidebilir, QNB Finansbank internet sitesi üzerinden ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel kredi kampanyalarından haberdar olabilmek için internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.