QNB Finansbank’tan Online İhtiyaç Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank, yaz aylarının yaklaştığı ve masrafların arttığı şu günlerde, tüm ihtiyaçlarınızdaki nakit düşüncenizi çözüme kavuşturmak amacıyla ihtiyaç kredisinde kampanya düzenledi. İşte o kampanyaya dair tüm detaylar!

QNB Finansbank, hem internet, hem de cep şubesi üzerinden gerçekleştireceğiniz ihtiyaç kredisi başvuruları için anında onay sistemini geliştirerek, hesabınıza aktarılmasına olanak sağlıyor. Herhangi bir evrak, imza, kefil gibi şartlar aramayan QNB Finansbank, oldukça uygun faiz oranları eşliğinde ihtiyacınız olan nakit desteğini size sunuyor.

QNB Finansbank, şubeye gitmeden, zaman kaybetmeden, pratik bir şekilde temin edebileceğiniz online ihtiyaç kredisi ile birlikte tüm nakit ihtiyaçlarınızı oldukça hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyor. Aylık yüzde 1,20 oranından başlayan faizler ile birlikte temin edebileceğiniz online ihtiyaç kredisi için 48 aya kadar vadelendirme seçenekleri de QNB Finansbank’ta.

Haftasonu dahil, tüm günler temin edebileceğiniz QNB Finansbank Online İhtiyaç Kredisi’nde minimum kredi tutarı bin Türk Lirası olurken, maksimum kredi tutarı da 30 bin Türk Lirası’na tekabül ediyor. Başvurunuzu online bir şekilde gerçekleştirdikten sonra kısa bir süre zarfında sonuçlanan başvurunuz ile birlikte kredinizi hemen temin edebilir ve size en yakın QNB Finansbank ATM’sinden paranızı çekebilir ya da havale EFT gibi işlemler ile transfer gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de hemen QNB Finansbank internet şubesine giriş yaparak ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda internet sitemizin krediler kategorisinde yer alan tüm kredilere göz atarak bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini bulabilirsiniz.