QNB Finansbank’tan Peşinatsız Konut Kredisi!

QNB Finansbank, düzenlediği peşinatsız konut kredisi ile sahip olmak istediğiniz konutun ekspertiz değerinin tamamına finansman sağlıyor. İşte QNB Finansbank Konut Kredisi’ne dair tüm detaylar!

Kredi kullanım aşamasında herhangi bir kefil şartı aramayan QNB Finansbank, 180 aya varan vade seçenekleri eşliğinde sahip olmak istediğiniz gayrimenkulün ekspertiz değerinin yüzde 100’üne finansman sağlıyor. Hem sahip olduğunuz evin, hem de satın alacağınız evi teminat göstererek faydalanabileceğiniz bu kredi türünde, 180 aya kadar eşit taksitlere bölme işlemi gerçekleştirerek rahat bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Sabit faiz oranı ile ödemelerinizin tutarını belirleyebileceğiniz QNB Finansbank konut kredisi başvuru aşamsında ödemelerinizi ön görerek gelir durumunuza uygun bir finansman sağlayabilirsiniz.

Sadece tapu üzerindeki konut tipinin mesken olarak geçtiği gayrimenkullere ve gerçek kişi tarafından alınan gayrimenkullere finansman sağlayan QNB Finansbankası, aylık yüzde 0,90 oranında başlayan faizler ile konut kredisi olanağı sunuyor.

QNB Finansbank Peşinatsız Konut Kredisi Ödeme Planı

QNB Finansbank’tan temin edeceğiniz 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi için 120 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde, aylık yüzde 0,95 oranındaki faiz uygulaması eşliğinde; bin 400 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturabilirsiniz.

Siz de hayalini kurduğunuz konuta sahip olmak için internet sitemiz de yer alan krediler kategorisine göz atarak sizin için en uygun konut kredisini tercih edebilirsiniz.