Şekerbank’tan 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye’de en çok şubesi bulunan bankalarından bir tanesi olan Şekerbank, 48 ay vadeli ve aylık yüzde 1.75 oranında faizden başlayan ihtiyaç kredisi ile nakit ihtiyacı olanların yardımına koşuyor.

Aylık nakit ihtiyacı, ev eşyası alışverişi, tatil giderleri, okul masrafları gibi aklınıza gelebilen her türlü ihtiyacınız için kullanabileceğiniz Şekerbank İhtiyaç Kredisi 3 aydan 48 aya kadar vade seçenekleri ile müşterilere sunuluyor. Tüm Şekerbank ATM’lerinden başvuru yapabileceğiniz ihtiyaç kredisi için ise her vade oranı için eşit olan yüzde 1.75’lik aylık faiz oranı uygulanıyor.

Tüm ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisine Şekerbank’ın internet sitesi üzerinden bağlanabileceğiniz İnternet Şubesi’nden, cep telefonunuza indireceğiniz Şekerbank uygulaması sayesinde Cep Şubesinden, Şekerbank Çağrı Merkezi’nden, size en yakın Şekerbank şubesinden ya da cep telefonunuzun SMS bölümüne girerek KREDİ yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı yazıp 1953’e göndererek başvurabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması halinde eğer Şekerbank müşterisi değilseniz size en yakın Şekerbank şubesine kimliğiniz ve adresinizi gösteren fatura türevi bir belge ile giderek kredinizi temin edebilirsiniz.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Şekerbank’tan temin edeceğiniz ihtiyaç kredinizi aylık yüzde 1.75 faiz oranı ile 24 ay taksit ile temin etmeniz halinde, 50 Türk Lirası değerinde tahsis ücreti ile birlikte 534 Türk Lirası 72 Kuruş eşit taksitler halinde geri ödeme şansını yakalayabilirsiniz. Aynı krediyi 48 ay vade ile temin etmeniz halinde ise faiz oranı ve tahsis ücreti sabit kalırken aylık geri ödeme miktarınız 332 Türk Lirası 69 Kuruş’luk eşit taksitler halinde olacaktır.