TEB Bütçeniz İçin Özel Hazırlanmış Konut Kredisi Sunuyor!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) düzenlediği konut kredisi ürünleri arasında her bütçeye uygun ödeme planları çıkartarak, ev satın alma aşamasında ihtiyaç duyduğunuz konut kredisini temin etmenize olanak sağlıyor. İşte Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından düzenlenen konut kredisi kampanyalarına dair merak edilen detaylar!

Türk Ekonomi Bankası (TEB), konut kredisi ürünlerini genişleterek her bütçe için uygun olan ödeme planları sunuyor. Vade süresi boyunca ödeyeceğiniz taksit tutarını belirleme olanağı sunan Türk Ekonomi Bankası (TEB), isterseniz konut kredisi ödeme planınız içerisinde ödemesiz dönem geçirmenizi mümkün kılıyor, isterseniz de ara ödeme tarihleri belirleyerek aylık taksit tutarınızın düşürülmesine olanak sağlıyor.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) 180 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile birlikte hayallini kurduğunuz eve sahip olmanıza olanak sağlıyor. Aylık, iki aylık ya da üç aylık dönemlerle ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlayan Türk Ekonomi Bankası (TEB) aylık yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlıyor.

Türk Ekonomi Bankası (TEB)’ndan temin edeceğiniz 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi için 120 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde aylık yüzde 1,15 oranında faiz uygulaması uygulayan TEB, bin 519 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile ödeme planınızı hazırlıyor.

Siz de gerekli belgeler ile birlikte size en yakın TEB şubesine giderek konut kredi başvurusu gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun konut kredisini belirleyebilirsiniz.