TEB Konut Kredisi’nde Düşük Faiz Kampanyası

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) müşterilerinin daha rahat ev sahibi olması için konut kredilerindeki faiz oranını düşürdü. İşte tüm detaylar!

Türkiye Ekonomi Bankası, 60 aya kadar vade seçeneği sunduğu konut kredisinde aylık faiz oranlarını yüzde 0,90’a düşürdü. 61 ila 120 ay arasında vade seçeneğini tercih eden müşterileri için ise aylık yüzde 0,95 oranında faiz uygulayacağını kampanyanın detaylarında bildirdi.

Uzun vadede, düşük taksit seçenekleri ile birlikte ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için 120 aya kadar vade seçeneği sunan Türkiye Ekonomi Bankası, iki farklı faiz seçeneğini müşterilerine sunuyor. 60 aya kadar olan konut kredisi taleplerinizde aylık yüzde 0,90 faiz uygulayan TEB, 61 ila 120 ay arasındaki konut kredisi vade seçeneklerinde ise faiz oranını aylık yüzde 0,95 olarak belirliyor.

TEB Konut Kredisi Ödeme Planı

60 ay vade seçeneği ile 100 bin Türk Lirası tutarında konut kredisi talep etmeniz halinde aylık yüzde 0,90 oranında faiz uygulanırken; 500 Türk Lirası kredi tahsis ücreti, bin 603 Türk Lirası 62 Kuruş Sigorta masrafı, 508 Türk Lirası 38 Kuruş ekspertiz ücreti ve 159 Türk Lirası 30 Kuruş ipotek bedeli ile birlikte aylık 2 bin 164 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile ödeme imkanı sağlanıyor.

TEB Konut Kredisi Başvurusunda Gereken Belgeler

Türkiye Ekonomi Bankası’na konut kredisi kapsamında başvurmanız için yanınızda nüfus cüzdanınız ya da sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi, gelir durumunuzu gösteren gelir belgesi ya da maaş bordrosu, satın alınacak konut için kat mülkiyet ya da kat irtifakı tapusu olması gerekiyor.

Güncel konut kredisi kampanyalarını daha detaylı bir şekilde incelemek ve bankalar tarafından duyrulan kampanyalardan anında haberdar olmak için krediler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.