TEB Uygun Faizli Kira Finansmanı Kredisi Kampanyası!

Ülkemizdeki öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel hizmet olan Türk Ekonomi Bankası (TEB), kiralarını yıllık ödeyen müşterileri için uzun vadeli ve uygun faiz oranlı Kira Finansmanı Kredisi olanağı sunuyor.

TEB, kira finansmanı kredisi sadece Adana, Aksaray, Karaman, Kayseri, Konya, Mersin, Nevşehir, Niğde ve Osmaniye illerinde geçerli olup, müşterilerden kredi tahsis ücreti talep edilmemektedir.Bahse konu finansman için kredi alacak müşteriler ödemelerini 3 ay ertelemeli olarak da yapabilmektedir.

TEB Kira Finansmanı Kredisi Örnek Ödeme Planı

TEB’in Kira finansmanı kapsamında müşterilerinde 12 vadeye kadar alacakları 7 Bin 200 Türk Liralık finansman için aylık ödeyecekleri tutar 674,99 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Geri ödenecek toplam tutar ise 8 Bin 099,85 Türk Lirası ve aylık uygulanan faiz oranı yüzde 1,55 oranındadır. Yıllık uygulanan faiz  oranı  yüzde 18,60’tır. 12 vadeli alınan 12 Bin Türk Liralık finansman için aylık ödenecek tutar bin 124,98 Türk Lirası ve geri ödenmesi gereken toplam tutar 13 Bin 499,76 Türk Lirasıdır. Aylık ve yıllık faiz oranları değişmemek ile birlikte aynı kalmaktadır.

Türk Ekonomi Bankası müşterilerinden aldıkları kredi miktarının yüzde 15’i kadar KKDF ve yüzde 5’i kadar BSMV ücreti almaktadır. 7 bin 200 TL için KKDF ücreti 112,49 Türk Lirası, BSMV ücreti 37,49 Türk Lirasına, 12 bin TL için KKDF ücreti 187,47 Türk Lirası, BSMV ücreti 62,50 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Efektif yıllık faiz oranı ise yüzde 24,7507’dir ve bu orana yasal vergiler dahil edilmiştir. Sigorta masrafları yıllık maliyet oranına hesabına dahil edilmeden hesaplanmıştır.

TEB Kira Finansmanı Kredisine başvuru yapmak isteyen müşterilerin nüfus cüzdanlarını, gelirlerini gösteren belgelerini yada maaş bordrolarını yanlarında bulundurarak TEB şubelerine gitmeleri gerekmektedir.

Bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyalarını incelemek için krediler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.