TEB’den 3 Bin TL Hazır İhtiyaç Kredisi

Türk Ekonomi Bankası (TEB), hayallerinize, hedeflerinize ya da acil harcamalarınıza özel çözüm sunarak aylık 1,15’ten başlayan faiz oranları eşliğinde 12 ay vadeli 3 Bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi sunuyor.

Türk Ekonomi Bankası, yeni bir ihtiyaç kredisi başvurusu açarak, müşterilerine avantajlı faiz oranları eşliğinde kredi olanağı sunuyor. 3 bin Türk Lirası tutarındaki hazır ihtiyaç kredisi için başvurularını açan Türk Ekonomi Bankası, kredi tahsis ücreti talep etmeden, 12 aya kadar vade seçenekleri eşliğinde nakdi destek olanağı sunuyor.

Size en yakın Türk Ekonomi Bankası şubesinden, Türk Ekonomi Bankası Çağrı Merkezi’ni arayarak ya da CEPTETEB İnternet Şubesi’ni kullanarak başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz hazır kredi kampanyası ile aylık yüzde 1,15 oranındaki faiz eşliğinde aylık 272 Türk Lirası 99 Kuruş tutarındaki eşit taksitler ile ihtiyacınızı hemen karşılayabilir, 12 aylık vade seçeneği ile kredinizi 12 ayda geri ödeme şansını yakalayabilirsiniz.

Yıllık faiz oranı yüzde 17,8780 olan ihtiyaç kredi başvurusu için herhangi bir ön kefil şartı aranmazken, TEB, ihtiyaç duyması durumunda sizden kefil talep edebiliyor. Sadece T.C. kimlik numaranızı gösteren nüfus cüzdanı, pasaport ya da ehliyetiniz ve adresinizi gösteren elektrik, su, doğalgaz ya da sabit telefon faturası ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz TEB ihtiyaç kredisi ile acil nakit ihtiyaçlarınıza hızlı bir çözüm bulabilirsiniz.

3 bin Türk Lirası tutarından farklı olarak ihtiyaç kredi başvurusu yapmak istediğinizde aylık yüzde 1,5’den başlayan faiz oranları ile birlikte işlem yapan Türk Ekonomi Bankası(TEB) maaşlı müşterilerine, mevduat hesabı bulunan müşterilerine ve kredi kartı müşterilerine özel ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. 

Siz de güncel kredi kampanyalarından haberdar olmak ve acil nakit ihtiyacınızın olabileceği durumlara ekonomik çözüm üretmek istiyorsanız, internet sitemizde yer alan krediler kategorimizi ziyaret ederek, Türk bankalarının düzenlediği kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.