TEB’den 48 Ay Vadeli 2. El Taşıt Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), hayalinizdeki otomobile sahip olmanız için hem sıfır kilometre, hem de ikinci el otomobillerde geçerli olan 48 aya varan vade seçenekleri ile taşıt kredisini müşterilerine sunuyor.

Gerekli belgeler ile 24 saatlik bir süre zarfı içerisinde onay verilen Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) taşıt kredisi ile artık siz de hayalini kurduğunuz otomobilin sahibi olabilirsiniz. Sıfır kilometre otomobiller için 50 bin Türk Lirası’na kadar olan proforma fatura tutarının yüzde 70’ini, 50 bin Türk Lirası’nın üstünde kalan ödemeler için ise yüzde 50’sini kredi olarak sağlayan Türkiye Ekonomi Bankası, aynı uygulamayı ikinci el otomobiller için kasko değeri üzerinden de finansman olarak sağlıyor.

48 aya varan vade seçenekleri sunan TEB, taşıt kredisinden faydalanmanız için T. C. Kimlik numaranızı gösteren nüfus cüzdanınızın, ehliyetinizin ya da pasaportunuzun yanınızda olmasını talep ederken, sıfır kilometre otomobiller için proforma fatura, ikinci el otomobiller için ise araca ait ruhsat belgesinin fotokopisini talep ediyor. Ön kefil şartı aramayan Türkiye Ekonomi Bankası, gerekli görülmesi halinde kefil ve teminat taleplerini size iletiyor.

Türkiye Ekonomi Bankası’ndan temin edeceğiniz taşıt kredisi sonrasında, otomobilinize “Benim Arabam Sigortası” yapılmaktadır.

Siz de hayalinizdeki otomobile sahip olup, hayat konforunuzu yükseltmek istiyorsanız, internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak sizin için en uygun taşıt kredisini seçebilirsiniz.