TEB’den 75 bin Türk Lirası Arsa Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), sahip olduğunuz konuta ipotek uygulaması yaparak, konutunuzun ekspertiz değerinin yüzde 60’ına kadar arsa kredisi olanağı sunuyor. İşte tüm detaylar!

Sahip olduğunuz konutun üzerine ipotek tesis ederek arsa kredisi olanağı sunan Türkiye Ekonomi Bankası, 36 aya varan vade seçenekler eşliğinde sabit faiz üzerinden ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlıyor. Ön kefil şartı aramayan Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), sahip olduğunuz konutun ekspertiz değerinin yüzde 60’ına tekabül eden miktarı finansman olarak sunarken, finansman tutarının yüzde 0,5’i kadar miktarı da kredi tahsis ücreti olarak temin ediyor. Aylık yüzde 1,45 oranında faiz uygulaması yapan Türkiye Ekonomi Bankası, 508,38 Türk Lirası tutarında ekspertiz değeri ve 159,30 Türk Lirası tutarında ipotek tesis ücreti talep ediyor.

Türkiye Ekonomi Bankası Ödeme Planı

Size en yakın Türkiye Ekonomi Bankası ( TEB ) ‚den talep edeceğiniz arsa kredisi için aylık yüzde 1,55 oranında faiz uygulaması yaparken, 75 bin Türk Lirası tutarındaki arsa kredisi talebiniz için tüm masraflar dahilinde aylık 2 bin 876 Türk Lirası 71 Kuruş tutarında eşit taksitler ile ödeme planınızı hazırlıyor.

Yıllık maliyet oranı yüzde 24,7510 olan 75 bin Türk Lirası tutarındaki arsa kredisinin geri ödemesi ise toplam 103 bin 561 Türk Lirası 76 Kuruş’a tekabül ediyor.

En güncel kredi kampanyalarına göz atmak, ihtiyacınız olan nakit cinsine göre kredilerden haberdar olmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.