Tüm Borçlarınız Odeabank’ta! 36 Ay Vadeli Transfer Kredisi

Tüm Borçlarınız Odeabank’ta! 36 Ay Vadeli Transfer Kredisi

Odeabank, artık borçlarınızı takip etmek için zamanınızı harcamayın diye tüm kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabı borçlarınızı Odeabank’a transfer ediyor.

Odeabank, borçlarınızı takip etmek için harcadığınız zaman ve “Acaba bu ay bir ödemeyi unuttum mu?” stresinden sizi kurtarmak için tüm borçlarınızı Odeabank Borç Transfer Kredisi ile birlikte Odeabank’a taşıyor. Aylık yüzde 1,55 oranında faiz uygulaması yapan Odeabank, 3 ay ile 36 ay arasındaki vade seçeneklerinden bütçenize en uygun olanını tercih etmenize de olanak sağlıyor.

Odeabank Borç Transfer Kredisi Maliyetleri

Diğer bankalarda olan borçlarınızı Odeabank’a transfer ederek hem borç takip yükünden kurtulabilir, hem de avantajlı faiz oranları ve uygun vade seçenekleri ile birlikte tüm borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

20 bin Türk Lirası tutarındaki borç transfer kredinizi 36 ay vade seçeneği ile temin etmeniz halinde aylık yüzde 1,55 oranında faiz uygulaması yapan Odeabank, kredi tutarının yüzde 0,5’ine tekabül eden miktar kadar kredi tahsis ücreti talep ederken; aylık 767 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile ödeme yapmanıza olanak sağlıyor.

Siz de size en yakın Odeabank şubesini ziyaret ederek, Odeabank müşteri hizmetlerini arayarak ya da Odeabank internet sitesine giriş yaparak bir Odeabank müşterisi olabilir ve avantajlı faiz oranları eşliğinde borç transfer kredisinden faydalanabilirsiniz.

En güncel kredi kampanyalarına göz atmak, ihtiyacınız olan nakit cinsine göre kredilerden haberdar olmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.