Turkish Bank’tan 10000 Türk Lirası İhtiyaç Kredisi

Turkish Bank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte tüm nakit ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde çözüme kavuşturuyor. 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile nakit ihtiyacınızı çözüme kavuşturmak istiyorsanız size en yakın Turkish Bank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Turkish Bank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte uygun faiz oranları eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Türkiye’nin en eski bankalarından bir tanesi olan Turkish Bank, yenilenen yüzü ile birlikte uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini size sağlıyor.

48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde temin edebileceğiniz Turkish Bank ihtiyaç kredisi için nüfus cüzdanınız, gelir durumunuzu gösteren belgeniz ve ikamet ettiğiniz adresi gösteren sizin adınıza düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturası ya da nüfus müdürlüğünden temin edilmiş ikâmetgah belgesi ile birlikte kredi başvurusu gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Ortalama yirmi dört saat içerisinde onaylanan krediniz ile birlikte kredi sonucunuz tarafınıza SMS’le bildirilerek hesabınıza aktarılıyor.

Avantajlı faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi temin etmek için siz de size en yakın Turkish Bank şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisindeki kredilere göz atabilirsiniz.