Turkish Bank’tan Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Turkish Bank, masrafların yükselme yönünde ivme kazandığı bahar aylarında tatilden, sağlığa; eğitimden, tadilata kadar tüm masraflarınız için uygun faizli bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası ile nakit ihtiyacınıza çözüm oluyor.

36 aya varan vadelendirme seçenekleri ile temin edebileceğiniz ihtiyaç kredisi için aylık yüzde 1,65 oranında faiz oranı sunan Turkish Bank, temin edeceğiniz kredi tutarının yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis ücreti talebinde bulunuyor. Turkish Bank’tan temin edeceğiniz ihtiyaç kredisi için size en yakın Turkish Bank şubesini ziyaret edebilir, Turkish Bank müşteri hizmetlerini arayabilir ya da Turkish Bank’ın internet sitesine girerek ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında detaylı bir bilgi edinebilirsiniz.

Turkish Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Turkish Bank’tan temin edeceğiniz ihtiyaç kredisi için size en yakın Turkish Bank şubesine yanınızda nüfus cüzdanınız ya da sürücü belgenize ait fotokopisi ve aslı, son 3 ay içerisinde düzenlenmiş olan elektrik, su, doğal gaz ya da telefon faturalarından bir tanesi veya kaymakamlık tarafından düzenlenmiş ikâmetgah belgesi ve gelir durumunuzu gösteren gelir belgeniz ile birlikte ziyaret gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Tadilat, dekorasyon, sağlık, tatil, eğitim, kıyafet, beyaz eşya alışverişi, cep telefonu, bilgisayar gibi tüm harcamalarınızda kullanabileceğiniz Turkish Bank ihtiyaç kredisi ve diğer bankalar tarafından düzenlenmiş en uygun ihtiyaç kredisi kampanyaları için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilir, bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini bulabilirsiniz.