Turkish Bank’tan Kefilsiz Taşıt Kredisi

Türkiye’de hizmet veren ve yurt dışında da şubeleri bulunan bankalardan bir tanesi olan Turkish Bank, ön kefil şartı aramadığı taşıt kredisi ile birlikte otomobil sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

36 aya varan vade seçenekleri eşliğinde taşıt kredisi kullanmanıza olanak sağlayan Turkish Bank, kredinizin finansman aşamasında herhangi bir ön kefil şartı aramayarak aylık yüzde 1,40’dan başlayan faiz oranları ile kredinizi kullanmanıza olanak sağlıyor. 3 ay ila 36 ay arasındaki vade seçeneklerinden bütçenize en uygun olan vade seçeneğini tercih etmenize olanak sağlayan Turkish Bank, hem sıfır kilometre otomobiller, hem de ikinci el otomobiller için taşıt kredisi sunarak, hayalinizdeki otomobilin sahibi olmanıza yardımcı oluyor.

Turkish Bank Taşıt Kredisi Başvuru Evrakları

Turkish Bank, hem sıfır kilometre otomobiller, hem de ikinci el otomobiller için sunduğu en uygun taşıt kredisi için başvuru aşamasında T.C. kimlik numaranızı gösteren nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaportunuzun aslını fotokopisi ile birlikte talep ediyor. Bordrolu çalışanlar için son aya ait maaş bordrosunu talep eden Turkish Bank, Firma ortakları için de vergi levhası fotokopisinin yanı sıra son üç yıla ait olan onaylı bilanço ve gelir tablosu talep ediyor.

Sıfır kilometre otomobil alacak olan bireyler için aracın anahtar teslimine dair düzenlenmiş proforma fatura talep ederken, ikinci el otomobil sahibi olmak isteyen bireylerden otomobilin ruhsatının fotokopisini talep ediyor.

Size en yakın Turkish Bank şubesini ziyaret ederek başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz otomobil kredisi için aynı zamanda Turkish Bank Müşteri Hizmetleri’ni arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Hayalinizdeki otomobile sahip olmak ya da acil nakit ihtiyacınıza çözüm üretmek için en uygun kredilere yer verdiğimiz krediler kategorimize göz atabilirsiniz.