TurkishBank’tan Eğitime Destek İçin Uygun Faizli Kredi

TurkishBank, hazırladığı Eğitim Kredisi kampanyası ile birlikte ilkokuldan üniversiteye kadar tüm eğitim aşamalarınız için ihtiyacınız olan nakdi desteği sağlıyor.

TurkishBank düzenlediği Eğitim Kredisi kampanyası ile birlikte, öğrencilerin eğitimleri esnasında herhangi bir maddi külfet ile boğuşmalarına engel olmaya çalışıyor. Lise eğitiminden, üniversiteye; yabancı dil kurslarından, sınava hazırlık için dershane ücretlerine kadar bir çok alanda finanse edilebilen Eğitim Kredisi ile, başarılı ve kaliteli bir eğitimin kapısını kendinize ya da çocuklarınıza açabilirsiniz.

12 aya kadar vade imkânı sunan TurkishBank, hem yurt içinde hem de yurt dışında özel okulların giderleri ya da üniversite eğitimlerinin giderlerini finanse edebilmek adına kullanım rahatlığı sağlıyor. Bireysel gelişime önem veren gençler için, ister yabancı dil kursu olsun, isterse bilgisayar kursu olsun; Eğitim Kredisi ile destek veren TurkishBank, başarılı ve kaliteli bir eğitim hayatı geçirerek, mükemmel bir kariyerin ilk adımlarını atmanıza olanak sağlıyor. 3 ila 6 ay arasındaki vade seçeneklerine aylık yüzde 1,20 oranında faiz uygulaması yapan TurkishBank, 12 aylık eğitim kredisi vade seçeneğinde ise aylık yüzde 1,22 oranında faiz uygulaması yapıyor.

10 bin Türk Lirası tutarındaki Eğitim Kredisi’ni aylık yüzde 1,22 oranında faizden temin eden TurkishBank, yıllık yüzde 20 civarındaki bir maliyet oranı ile kredinizden faydalanmanıza olanaj sağlıyor.

Eğitim Kredisi için başvurunuzu size en yakın TurksihBank şubesinden gerçekleştirebileceğiniz gibi, TurkishBank Müşteri Destek Hattı’nı arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Güncel ve aktif kredi kampanyalarından haberdar olmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.