Türkiye Finans Katılım’dan 30.000 TL Kefilsiz Taşıt Finansmanı!

Hayalini kurduğunuz otomobilin hem sıfır kilometre versiyonu, hem de beş yaşına kadar olan ikinci el versiyonu için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteği Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından sunuluyor.

48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde hayallerinizi süsleyen otomobil için gerekli olan nakit desteğini sağlamanıza olanak sağlayan Türkiye Finans Katılım Bankası, aylık gelir durumunuzun ve kredi notunuzun yeterli olması halinde kefilsiz taşıt finansmanı temin etmenize olanak sağlıyor.

Satın alacağınız otomobilin satış değerine göre temin edebileceğiniz taşıt finansmanı miktarını belirleyen Türkiye Finans Katılım Bankası, sıfır kilometre otomobiller için proforma fatura bedelini, ikinci el otomobiller için de kasko değerini baz alarak temin edilebilecek finansman miktarını hesaplıyor.

30.000 Türk Lirası Taşıt Finansmanı Kâr Payı Oranları ve Ödeme Planı

Türkiye Finans Katılım Bankası, hayalini kurduğunuz otomobilin satın alım aşamasında temin edeceğiniz 30 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt finansmanı için 48 ay vade seçeneğinde aylık yüzde 1,42 oranında taşıt finansmanı kâr payı oranları uygulaması gerçekleştirirken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 920,09 Türk Lirası’na denk geliyor. Bu ödeme planında toplam geri ödeme yapacağınız miktar ise 44 bin 164,32 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 25 Kasım 2017 Cumartesi günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.turkiyefinans.com.tr/tr-tr/bireysel/tasit-finansmani/Sayfalar/Tasit-Finansmani.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

SUCHE NACH KREDITE