Türkiye Finans Katılım’dan Aylık Yüzde 0,93 Kâr Oranlı Konut Finansmanı!

Türkiye Finans Katılım Bankası, aylık yüzde 0,93’ten başlayan kâr oranları ve 120 aya varan vade seçenekleri eşliğinde hayalinizdeki gayrimenkul için ihtiyaç duyduğunuz konut finansmanını size sağlıyor.

4 farklı ödeme planı seçeneği sunan Türkiye Finans Katılım Bankası, bütçeniz için en uygun konut kredisi ödeme planını oluşturmanız için, taleplerinizi işleme alarak bir belirleme sunuyor. Artan taksitli konut finansmanı, azalan taksitli konut finansmanı, ara ödemeli konut finansmanı ve değişken ödemeli konut finansmanı olmak üzere toplamda 4 farklı konut finansman türüne sahip olan Albaraka Türk, 120 aya varan vadelendirme seçenekleri ile temin edeceğiniz konut finansmanı için uygun bir ödeme planı oluşturuyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası 100 bin Türk Lirası Konut Finansmanı

100 bin Türk Lirası tutarında bir konut finansmanı talep etmeniz halinde, kredi tutarınızın yüzde 0,5’ine tekabül eden kredi tahsis ücreti, ortalama 150 Türk Lirası ipotek tesisi ücreti, ortalama 525 Türk Lirası ekspertiz raporu ücreti gibi ücretler ile birlikte 120 ay vadelendirme seçeneğini seçtiğinizde, aylık yüzde 1,05 oranında kâr payı uygulaması ile birlikte aylık eşit taksitli ödeme planınız bin 483 Türk Lirası tutarında taksitler ile oluşturuluyor.

Sizde Türkiye Finans Katılım Bankası’nın başvuru aşamasında talep ettiği belge ve evraklar ile birlikte size en yakın Türkiye Finans Katılım Bankası şubesini ziyaret ederek konut finansmanı talebinizi iletebilir, ortalama 24 saat süren onay sürecini geçerek hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz.

İnternet sitemizin krediler kategorisini ziyaret ederek, bütçeniz için en uygun kredileri inceleyebilirsiniz.