Türkiye İş Bankası’ndan Kredili Ek Hesap Kampanyası

Türkiye İş Bankası, hesabınızda paranız olmasa dahi, ödemelerinizi aksatmamanız için kredili ek hesap sunuyor. İşte kredili ek hesap kampanyasına dair tüm detaylar!

Türkiye İş Bankası, fatura, kredi gibi zamanlı ödemelerinizin aksamaması için kredili ek hesap kampanyası ile yardımınıza koşuyor. Hesabınızda nakitiniz bittiğinde bile ödemeleriniz aksamasın istiyorsanız siz de Türkiye İş Bankası’nın sunduğu kredili ek hesap kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Size en yakın Türkiye İş Bankası şubesini ziyaret ederek açabileceğiniz Kredili Ek Hesap ile birlikte artık ödemelerinizi ertelemek zorunda kalmayacaksınız. Vadesiz Türk Lirası hesabınızda, yeterli limitiniz kalmadığında dahi; nakit çekimi yapma, havale yapma, EFT yapma, otomatik fatura ödeme gibi işlemlerinizi ek hesap ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik olarak devreye giren Ek Hespa uygulaması, kiranızın, taksitlerinizin ya da faturalarınızın gecikme yaşamadan düzenli olarak ödenmesine yardımcı olur. Hesabınıza nakit girişi olduğunda otomatik olarak tahsil edilen Ek Hesap borcu, günlük faiz üzerinden işlem gördüğü için oldukça uygun ödeme koşulları sunmaktadır.

Türkiye İş Bankası İnternet Şubesi üzerinden de rahatlıkla başvurunuzu gerçekleştirebilecğeiniz Ek Hesap için, 2 bin Türk Lirası tutarına kadar olan başvurular anında onaylanarak kullanıma açılıyor.

Türkiye İş Bankası İnternet Şubesi Ek Hesap Özellikleri

Türkiye İş Bankası’nın internet şubesi üzerinden gerçekleştireceğiniz Ek Hesap başvurularında üst limit 2 bin Türk Lirası’dır. Şubeye gitmeden başvurunuzu gerçekleşirebileceğiniz bu hesap için başvurunuzu 7 gün 24 saat aralıksız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması halinde hesabınız otomatik olarak kullanımınıza açılacaktır.

Siz de avantajlı faiz oranları ile kredi kullanarak ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmak istiyorsanız, internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak, sizin için en uygun ihtiyaç kredisini bulabilirsiniz.