Vakıf Katılım Bankası’ndan Konut Finansmanı Olanağı

Türkiye’de katılım bankacılığı prensipleri ile hizmet veren bankalar arasında önemli bir yere sahip olan Vakıf Katılım Bankası, düzenlediği konut finansmanı kampanyası ile birlikte konut sahibi olmanız için gerekli nakit desteğini sağlıyor.

Satın almak istediğiniz gayrimenkulün sahip olduğu ekspertiz değerinin yüzde 75’ine kadar temin edebileceğiniz konut finansmanı olanağı sunan Vakıf Katılım Bankası, hayalini kurduğunuz eve adeta kira öder gibi sahip olmanıza olanak sağlıyor. Türkiye’de katılım bankacılığı sektöründe hizmet veren bankalar arasında önemli bir yere sahip olan Vakıf Katılım Bankası, bu kampanya ile birlikte katılım bankacılığı prensipleri eşliğinde ve uygun kâr payı oranları ile konutunuz için ihtiyaç duyduğunuz finansman desteğini sağlıyor.

Size en yakın Vakıf Katılım Bankası’na yanınızda nüfus cüzdanınız, gelir belgeniz ve satın alacağınız gayrimenkule ait tapu fotokopisi ile birlikte giderek konut finansmanı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Aylık yüzde 0,82 oranında kâr payı ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlayan Vakıf Katılım Bankası, maksimum aylık yüzde 0,99’a kadar kâr payı uygulaması yapıyor. 120 aya varan vade seçenekleri eşliğinde uygun bir ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlayan banka, ipotek tesisi ücreti olarak 150 Türk Lirası, ekspertiz ücreti olarak 400 Türk Lirası tutarında ücret talep ediyor.

Siz de satın alacağınız gayrimenkul için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini bulmak adına internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek, tüm bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyalarından en uygun konut kredisini bulabilirsiniz.