Vakıfbank 20.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları

Vakıfbank, müşterilerinin tüm bireysel nakit harcamaları için uygun faiz oranları ve 48 ay vadeye kadar uzanan ödeme planları ile ihtiyaç kredisi sunuyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları sabit olup, yüzde 1,75’tir. Sabit faizli ihtiyaç kredisi sunan banka, sadece çalışan, aylık gelirleri olan ve aylık gelirlerini belgeleyebilenler için kredi imkanı sağlıyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanımında herkesin zorunlu olarak hayat sigortası yaptırmaları gerekiyor. Hayat sigortasının ödemeleri kişi özelinde değişiklik gösteriyor.  Ayrıca banka tüm müşterilerine özel ödeme planları hazırlıyor. Hem aydan aya eşit tutarlarda ödeme planı hem 3 ayda bir ödemeli hem de değişken tutarlarda ödeme planları hazırlanabilmektedir.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu banka şubelerinden yapılıyor. Başvuru esnasında bireylerin nüfus cüzdanları ile beraber mutlaka gelir belgelerini getirmeleri gerekiyor.

Vakıfbank 20.000 TL İhtiyaç Kredisi

Düzenlene kredi kampanyası kapsamında 48, 36 ve 24 ay vadeli ödeme planları ile 20 bin TL tutarında finansman alan kişilerin ödeyecekleri aylık kredi taksitleri sırası ile 665,38 TL, 797,31 TL ve 1.069,44 TL, kredi sonunda ödeyecekleri toplam tutar ise 31 bin 938,02 TL, 28 bin 703,29 TL ve 25 bin 666,52 TL olmaktadır. Kredi dosya masrafları için kredi tutarının en fazla binde beşi kadar kredi tahsis ücreti alınır. 20 bin TL için kredi tahsis ücreti ise 100 TL olmaktadır.

Bu kredi bilgileri ve bilgiler doğrultusunda hazırlanan ödeme planı, 8 Kasım 2017 Çarşamba günü itibariyle, hemen aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel hazırlanmıştır.

Aynı zamanda ihtiyaç duyduğunuz finansman için en uygun çözümleri tespit edebilmek adına internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek, Türkiye’de hizmet veren bankalar tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, arsa kredisi ve konut kredisi gibi ürünleri inceleyebilir, bütçeniz için en uygun kredi ürününün hangi banka tarafından sunulduğunu tespit edebilirsiniz.