Vakıfbank İhtiyaç Kredisi’nde Mayıs Ayı Kampanyası

Vakıfbank düzenlediği ihtiyaç kredisine Mayıs ayına özel kampanya yaparak müşterilerinin uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri eşliğinde acil nakit ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmalarına olanak sağlıyor.

Vakıfbank düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlıyor. İsterseniz aylık, isterseniz 3 aylık dönemler şeklinde ödeme planınızı oluşturmanıza olanak sağlayan Vakıfbank, ödeme planınızın oluşma aşamasında da uygun faiz oranları sunuyor.

Size en yakın Vakıfbank şubesine yanınızda nüfus cüzdanınız, sürücü belgeniz ya da pasaportunuza ek olarak çalışma durumunuza göre düzenlenmiş güncel gelir belgeniz ve ikâmet adresinizi gösteren son 3 ay içerisinde düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturalarından bir tanesi ile birlikte giderek ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası Ödeme Planı

Vakıfbank’tan temin edeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi talebiniz için 48 ay vade seçenğini tercih etmeniz halinde aylık yüzde 1,25 oranında faiz eşliğinde 293 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile kredi ödeme planınızı oluşturabilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini inceleyerek bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini bulabilir, küçük taksitler ile ödeme yapabileceğiniz krediler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.