Vakıfbank’tan 120 Ay Vadeli 200.000 TL Konut Kredisi!

Vakıfbank tarafından düzenlenen konut kredisi kampanyası sayesinde, hayalini kurduğunuz eve aylık gelir miktarınıza göre sabit ödemeler yaparak sahip olabilirsiniz. Banka, çekeceğiniz konut kredisi ürününü 120 aya kadar taksitlendirmenize olanak sağlıyor.

Türkiye’de hizmet veren kamu mevduat bankaları arasında yer alan Vakıfbank, konut kredisi ürünlerini Sarı Panjur adı altında sunuyor. Banka her gelir durumuna özel konut kredisi kampanyaları sunarak hayalini kurduğunuz eve düşük maliyetler eşliğinde sahip olmanıza olanak sağlıyor.

Vakıfbank Konut Kredisi Başvuru Şartları

Vakıfbank’tan konut kredisi çekmeniz için ilk etapta düzenli bir gelire sahip olmanız gerekiyor. Banka konut kredisi başvurusunda aradığı şartlar arasında T.C. vatandaşı olunmasına da önem veriyor. Aynı zamanda devam eden kredi borçları varsa bu borçların düzenli ödenmesine, kredi notunun düzgün bir seviyede olmasına da özen gösteriyor.

Vakıfbank’tan çekeceğiniz konut kredisi ürününün aylık taksit miktarı, aile içerisinde kişi başına düşen aylık gelir miktarının yarısından az olması da bankanın uyguladığı konut kredisi politikaları arasında yer alıyor.

Vakıfbank 200.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

Vakıfbank’tan çekeceğiniz 200 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi ürünü için 120 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talep etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,59 olurken, ödeme yapılacak aylık sabit taksit tutarı 3 bin 743,92 Türk Lirası’na, toplam geri ödeme yapılacak miktar ise 449 bin 226,97 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 1 Ağustos 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.