Vakıfbank’tan Artan Taksitli Sarı Panjur Konut Kredisi

Türkiye’nin kamu bankalarından bir tanesi olma özelliğini taşıyan Vakıfbank, çok seçenekli Sarı Panjur konut kredisi ile konut sahibi olmanıza olanak sağlıyor. İşte Artan Taksitli Konut Kredisi kampanyasına dair tüm detaylar!

Vakıfbank, düzenlediği Sarı Panjur konut kredisi kampanyaları ile her bütçeye uygun kredi ödeme planları ile birlikte konut sahibi olmanıza olanak sağlıyor. Bütçenize en uygun kampanyadan faydalanarak tercih edebileceğiniz Sarı Panjur konut kredisine size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

Artan Taksitli Konut Kredisi

Vakıfbank’ın düzenlediği Sarı Panjur kampanyalarından bir tanesi de artan taksitli konut kredisi! İlk aşamada düşük tutarlar ile kredinizi ödemeye başlayıp, zaman geçtikçe kademeli olarak yükselterek ödemenizi pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz! Konut satın aldığınız taşınma, dekorasyon gibi ek masraflarınızın da olacağını varsaydığımızda; ilk aşamda düşük taksit ödemek, bir çok aile bireyi için oldukça mantıklı bir yatırım olacaktır. İlerleyen aşamalarda yavaş yavaş kademeli olarak taksitlerinizi artırmak, hem bütçeniz, hem de kredinizin ödeme planı bakımından odlukça önemlidir.

Bütçenize uygun olarak belirleyeceğiniz konut kredisi taksit artış miktarını, size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek belirleyebilirsiniz. 120 aya varan vade seçenekleri arasından size en uygun olan konut kredisi vadesini seçerek temin edebileceğiniz artan taksitli konut kredisi için artış miktarını siz belirleyebilirsiniz.

Erken ödeme yöntemini tercih etmeniz halinde kredinizin kalan vadesinin 36 ay ya da altında olması durumunda ödenen miktarın yüzde 1’i, 36 ayın üzerinde olma durumunda ise ödenen miktarın yüzde 2’lik kısmı ödeme tazminatı olarak sizden temin edilecek olup, ara ödemelerinizi yaparak ödeme yükünüzü azaltabilirsiniz.

Vakıfbank’tan konut kredisi temini aşamasında satın alınacak olan konutun ipoteği teminat için yeterli olmakla birlikte herhangi bir önkefil şartı aranmamaktadır.

Siz de güncel kredi kampanyalarına göz atarak size en uygun konut kredisinden haberdar olmak istiyorsanız internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.