Vakıfbank’tan Bayram Kredisi Fırsatı!

İhtiyaçlarınız artıyor mu? Sizse ihtiyaçlarınızın önünü bir türlü alamıyorsanız ihtiyaç kredileri sizlerin nakit problemleri için uzun vadede çözümleri sunuyor.

Bayramın sıkışıklığında ve artan harcamalarınızda da yine ihtiyaç kredileri en büyük kurtarıcılar oluyor. Vakıfbank’tan Bayram Kredisi sizlere özel fırsatları sunuyor. 62 yıllık bankacılık deneyimiyle karşımıza çıkan banka, cep telefonu ile hızlıca başvuruları almaktadır.

SMS ile yapacağınız başvurularda KREDI, TC Kimlik Numaranız, Aylık Geliriniz aralarında boşluklarla 5724’e mesajınızı yollayarak hızlıca gerçekleştirilebilir. 36 aya varan vadelerle sunulan bayram kredisi sizleri beklemektedir.

Bayrama özel olarak sunulan bu ihtiyaç kredisi için uygulanan faiz oranları %1,27’den başlamaktadır. Bankanın sunduğu kredi iki çeşitlidir. Birincisi masrafsız ihtiyaç kredisi seçeneği diğeri masraflı ihtiyaç kredisidir.  Faiz oranları masrafsız ihtiyaç kredisi için %1,36’lık oranlar içermektedir. Masraflı olan diğer seçenek içinse %1,27’lik oranlar uygulanmaktadır.

İhtiyaç kredisi için belirlenen kredi limitiyse 50 bin TL’dir. Geleneksel Bayram Kredisi olarak geçen kredi için masraflı seçeneklerde kredi tahsis ücreti olarak kredi tutarının %0,5’i oranında, BSMV için %5 oranında ücretler alınmaktadır.

Banka ihtiyaç kredisi seçenekleri sunulan bayram kredisi için örnek ödeme planlarını da sizlere sumaktadır. Bankanın örnek ödeme planlarını, kampanya sayfasını ziyaret ederek görebilirsiniz. Aylık ödemeleriniz için tahmini hesaplamalar gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bütçenizin ayarlanması da oluşturulabilir.

Kredi başvurusu için Vakıfbank internet şubeleri ve banka şubeleri de kullanılabilir. Kredi başvurusu hakkında detaylı bilgi içinse internet sitesinden bilgi edinilebilmesi mümkündür.