Vakıfbank’tan Hızlı 5000 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Vakıfbank; evlilik hazırlığından eğitime kadar, beyaz eşya alışverişlerinizden mobilya yenileme masraflarınıza kadar, sağlık giderlerinizden tatil ücretlerinize kadar aklınıza gelebilecek tüm masraflarınız için özel hazırladığı 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi kampanyası ile yardımınıza koşuyor.

Aylık yüzde 1,25’dan başlayan faiz oranları ve 5 bin Türk Lirası limiti ile birlikte 3 ay ila 48 ay arasında vade seçeneği sunan Vakıfbank, ön kefil şartı ve teminat aramaksızın hızlı onay ile aynı gün içerisinde kredinizi temin etmenize olanak sağlıyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi fırsatından faydalanmak için size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret edebileceğiniz gibi, zaman kaybetmemek adına ön başvurunuzu Vakıfbank internet bankacılığı üzerinden ya da Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilir, kredi başvurunuzun onaylanması halinde T.C. kimlik numaranızı gösteren kimlik kartı, ehliyet ya da pasaport ve gelir belgenizi gösteren belgeniz ile kredinizi temin edebilirsiniz.

Vakıfbank, sunduğu tüketici kredisi ile birlikte, bin Türk Lirası ile 90 bin Türk Lirası tutarları arasında kredi çekmenize olanak sağlıyor. 48 aya kadar vade seçeneği sunan Vakıfbank, talep etmeniz halinde belirli periyotlarda ara ödeme yapma ya da ödemesiz dönem geçirme özelliğini tercih etmenizi de size bırakıyor.

Kredi tutarınızı kış kredisi kampanyasında değerlendirerek herhangi bir masraf ücreti talep etmeyen Vakıfbank, internet üzerinden gerçekleştireceğiniz ihtiyaç kredisi başvurularını 5 dakika gibi kısa bir süre zarfında ön onaydan geçirerek, işlemlerinizi hızlandırıyor.

Vakıfbank Tüketici Kredisi Ödeme Planı 

Vakıfbank’ın düzenlediği 5 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi fırsatından faydalanmanız halinde 24 ay vade seçeneğinde aylık yüzde 1,25 oranında faiz ile aylık 249 Türk Lirası 62 Kuruş tutarındaki eşit taksitler ile ödeme imkanı sağlarken yıllık maliyet oranı yüzde 19,5614 olarak bildiriyor.

Siz de size en yakın Vakıfbank şubesine giderek, Vakıfbank internet bankacılığına giriş yaparak, Vakıfbank mobil uygulamasını kullanarak ya da Vakıfbank Çağrı Merkezi’ni arayarak bin Türk Lirası ile 90 bin Türk Lirası arasındaki nakit ihtiyaçlarınız için ödeme planı bilgisi alabilir, ön başvurunuzu gerçekleştirebilir ve gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Vakıfbank şubesine giderek ihtiyaç kredinizi temin edebilirsiniz.