Vakıfbank’tan Kuruluş Yıldönümüne Özel İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank, altmış üçüncü kuruluş yıl dönümünü müşterileri ile birlikte kutlamak amacıyla 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunuyor. Tüm ihtiyaçlarınız için temin edebileceğiniz bu ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte; isterseniz sabit faiz, isterseniz de artan taksit miktarları ile ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Tüm kamu personeleri, özel sektör çalışanları ve emeklileri kapsayan „Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi“ ile tüm ihtiyaçlarınıza anında çözüm bulabilirsiniz. Ön kefil şartı aramayan Vakıfbank, 3 ay ila 48 ay arasındaki vade seçeneklerinden bütçenize en uygun olanı tercih ederek ödeme yapmanıza olanak sağlıyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi SMS Başvurusu

Vakıfbank, altmış üçüncü kuruluş yıl dönümüne özel ihtiyaç kredisi kampanyasına SMS ile başvuru yapmanıza olanak sağlıyor. SMS ile yaptığınız başvuru sonrasında, eğer Vakıfbank müşterisi iseniz, nakitiniz hemen hesabınıza aktarılıyor. Müşterisi olmadığınız taktirde ise size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek kredinizi temin edebiliyorsunuz.

Cep telefonuzun SMS bölümüne girerek, KREDI yazıp, boşluk bırakıp, T. C. kimlik numaranızı yazıp, boşluk bırakıp, aylık gelirinizi yazarak 5724’e SMS atarak Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

Krediyi temin etme aşamasında 1 adet faturanızı düzenli ödeme talimatı vermeniz halinde avantajlı faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Normal kredi temininde 10 bin Türk Lirası’na kadar olan meblalar için aylık yüzde 1,20 oranında faiz uygulaması yapan Vakıfbank, otomatik ödeme talimatı verdiğiniz taktirde faiz oranını aylık yüzde 1,19 oranına düşürüyor.

Siz de avantajlı faiz oranları ile kredi kullanarak ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmak istiyorsanız, internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak, sizin için en uygun ihtiyaç kredisini bulabilirsiniz.