Vakıfbank’tan Teminatlı İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank teminatlı ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Kredi kampanyasında azami miktar belirlenmemiş olup, müşterinin göstereceği gayrimenkul teminat değeri uyarınca kredi üst limiti belirlenmektedir.

Vakıfbank teminatlı ihtiyaç kredi kampanyası kapsamında; evlilikten tatile, mobilyadan eğitime tüm ihtiyaçlar için müşterilerine limitsiz kredi imkanı sunuyor. Uygun ödeme seçenekleri ile müşteriler aylık yüzde 1,30 faiz oranı ile kredi kullanabilmektedirler.

Teminatlı İhtiyaç Kredisi Kampanyası Dahilinde Azami Vade 48 Ay, Azami Tutar Gayrimenkul Değeri!

Teminatlı İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında 3 ila 48 ay arasında vadelerle ödeme seçenekleri mevcuttur. Ödemeler aylık, 3 aylık periyodlarla yapılabildiği gibi müşterinin talebine göre de değişiklik arz edebilir.

Kampanya kapsamında kredi kullanabilmek için banka tarafından bir teminat istenmektedir. Müşteri taşınmaz mallarını teminat olarak gösterebilmektedir. Teminat gösterilen taşınmaz malın mali değerine göre banka müşterinin kredi kullanabileceği miktarı belirlemektedir.

Teminatlı İhtiyaç Kredisi Kampanyası uyarınca kredi kullanıldığı takdirde banka müşteriden dosya masrafı, yani kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kullanılan kredi miktarına göre değişkenlik gösterecek olan kredi tahsis ücreti binde 5 oranında banka tarafından alınır. Kredi tahsis ücreti bir defaya mahsus olmak üzere kredi kullanıldığı anda müşteriden tahsil edilmektedir. Kampanya dahilinde kredi kullanılması durumunda banka tarafından müşterinin hayat sigortası yaptırması zorunlu tutulmuştur. Ayrıca teminat gösterilen gayrimenkul için de sigorta yaptırılması da zaruriyet arz etmektedir.