Yapı Kredi Bankasından 10 bin TL İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası aylık yüzde 1,28 oranından başlayan faizler ile birlikte 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç kredisi sunuyor.

Yapı Kredi Bankası evlilik hazırlığından, kredi kartı borcuna, eğitim masraflarından, sağlık giderlerine kadar her türlü ihtiyacınızda kullanabileceğiniz bireysel ihtiyaç kredisi ile birlikte nakit olanağı sunuyor. İhtiyaçlarınızı ertelemek yerine, hızlı bir çözüme kavuşturmak için size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek, Yapı Kredi Bankası internet sitesine bağlanarak, Yapı Kredi Bankası Mobil Şube‚ye giriş yaparak başvurunuzu gerçekleştirebilr, Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İnternet üzerinden gerçekleştirdiğiniz başvurularda ön onayı almanız halinde kredinizi şubeye gitmeden anında çekebilir, farklı bir bankaya EFT ve havale yapabilirsiniz.

Cep telefonunuzun SMS bölümüne girerek Kredi Türü, boşluk bırakıp, T.C. kimlik numaranızı yazıp, boşluk bırakıp, aylık gelirinizi yazıp 4411’e göndererek başvurunuzu gerçekleştirebilir, anında onay sistemi ile başvuru sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Örnek Ödeme Tablosu

  • 5 bin Türk Lirası kredi talep etmeniz halinde 24 ay vade seçeneğinde aylık yüzde 1,34 oranında faiz oranı ile birlikte 252 Türk Lirası 76 Kuruş eşit taksitler ile,

  • 10 bin Türk Lirası kredi talep etmeniz halinde 36 ay vade seçeneğinde aylık yüzde 1,34 oranında faiz oranı ile birlikte 368 Türk Lirası 06 Kuruş eşit taksitler ile,

  • 25 bin Türk Lirası kredi talep etmeniz halinde 36 ay vade seçeneğinde aylık yüzde 1,28 oranında faiz oranı ile birlikte 909 Türk Lirası 24 Kuruş eşit taksitler ile,

  • 25 bin Türk Lirası kredi talep etmeniz halinde 48 ay vade seçeneğinde aylık yüzde 1,28 oranında faiz oranı ile birlikte 740 Türk Lirası 3 Kuruş eşit taksitler ile geri ödeme şansını yakalayabilirsiniz.

Güncel kredi kampanyalarından haberdar olmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.