Yapı Kredi Bankası’ndan 150 bin Türk Lirası Konut Kredisi!

Yapı Kredi Bankası, yaz aylarında kendinize ait olan evinize taşınmanız için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlıyor. Düzenlenen konut kredisi kampanyasına dair merak edilen tüm detaylar!

Yapı Kredi Bankası, düzenlediği konut kredisi kampanyası ile birlikte kendinize ait evinize kavuşmanıza ve ödemelerinizi adeta kira öder gibi yapmanıza olanak sağlıyor. 120 aya varan vade seçenekleri içeren Yapı Kredi Bankası’nın düzenlediği konut kredisi kampanyası 120 ay vade seçeneği için aylık yüzde 0,97 oranında faiz uygulaması gerçekleştiriyor.

Yapı Kredi Bankası 150 bin Türk Lirası Konut Kredisi

Yapı Kredi Bankası’ndan temin edeceğiniz konut kredisi tutarının 150 bin Türk Lirası’na tekabül etmesi halinde aylık yüzde 0,97 oranında faiz uygulaması eşliğinde 72 ay vade seçeneğini tercih etmeniz durumunda aylık taksit tutarınız; 2 bin 904 Türk Lirası’na, 60 ay vade seçeneğini tercih etmeniz durumunda aylık taksit tutarınız; 3 bin 309 Türk Lirasına, 120 ay vade seçeneğini tercih etmeniz durumunda ise aylık taksit tutarınız; 2 bin 120 Türk Lirası’na tekabül etmektedir.

Siz de adınıza düzenlenmiş ikâmet adresinizi gösteren telefon, su, doğalgaz ya da elektrik faturası, nüfus cüzdanınız, gelir durumunuzu gösteren gelir belgeniz ve satın alacağınız konuta ait tapu ile birlikte size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek konut kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun konut kredisini temin edebilirsiniz.