Yapı Kredi’den 60 Ay Vadeli 90.000 TL Konut Kredisi Fırsatı!

Yapı Kredi Bankası’nın düzenlediği konut kredisi ürünü sayesinde 120 aya kadar uzayan vade seçeneklerinden bütçeniz ve gelir durumunuz için en uygun olanını tercih ederek ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini çözüme kavuşturabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası’nın düzenlediği konut kredisi ürünü sayesinde konut satın alımı aşamasında ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini kefilsiz bir şekilde temin edebilirsiniz. Düzenli bir gelir miktarına sahip olan ve kredi notu açısından problemi olmayan herkes, satın almak istediği evin ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar konut kredisini kefilsiz bir şekilde temin edebilmektedir.

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası’ndan konut kredisi çekmek için satın alacağınız konutun tapu fotokopisini yanınıza alarak size en yakın Yapı Kredi şubesinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi sürecinizin hızlı bir şekilde ilerlemesi için kredi başvurusuna giderken yanınızda nüfus cüzdanınızı, gelir belgenizi ve ikamet ettiğiniz adresinizi gösteren belgenizi alarak gitmeniz gerekmektedir.


Yapı Kredi Bankası 90.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

Yapı Kredi Bankası’ndan çekeceğiniz 90 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi ürünü için 60 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talep etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık konut kredisi faiz oranları yüzde 1,27 olurken, ödeme yapacağınız aylık sabit konut kredisi taksit tutarı ise 2 bin 152,45 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 17 Haziran 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/konut-kredisi        

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.