Yapı Kredi’den Deniz Tutkunlarına Özel Kredi

Yapı Kredi Bankası, deniz tutkunlarına özel 48 aya varan vade seçenekleri ile tekne kredisi imkanı sunuyor.

Yapı Kredi bankası deniz sevdalılarının hayallerini ertelemeden, dilediği tekneye anında sahip olabilmesi için 48 aya varan vade seçenekleri ile tekne kredisi sunuyor. Teminatsız olarak 30 bin Türk Lirası’na kadar, kefalet karşılığında ya da rehin karşılığında ise 100 bin Türk Lirası’na kadar tekne kredisi sunan Yapı Kredi bankası, hem sıfır, hem de ikinci el tekneler için bu finansmandan faydalanmanıza olanak sağlıyor.

Mevduat hesabınıza ya da menkul kıymet tapunuza rehin koydurarak ya da kefalet göstererek ya da gayrimenkulunüze ipotek koydurarak 100 bin Türk Lirası’na kadar temin edebileceğiniz tekne kredisi ile hayalinizdeki tekneye kavuşarak deniz maceranızdaki ilk sayfanızı açabilirsiniz. Ticari olarak kullanım talep ettiğinizde ise gemi ipoteği ile birlikte de tekne kredisini kullanabilirsiniz.

Esnek geri ödeme modellerinden dilediğinizi seçme özgürlüğü tanıyan Yapı Kredi bankası, geri ödeme sürecinizi dilerseniz eşit taksitler ile, dilerseniz kademeli olarak artan ya da azalan taksitler ile, dilerseniz ara ödemeli bir ödeme planı ile birlikte geri ödeme yapmanıza olanak sağlıyor.

Size en yakın Yapı Kredi Bankası Şubesi’ne giderek başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz tekne kredisi için aynı zamanda Yapı Kredi Telefon Bankacılığı, Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi ATM’leri üzerinden detaylı bilgi alabilir, başvuru sonrasında ödemelerinizi yine bu kanallar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

24 saat içinde başvurunuzun sonuçlandığı tekne kredisi için T.C. kimlik numaranızı gösteren nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaportunuz, gelir belgeniz, maaş bordronuz, noter tasdikli imza sirkünüzün, sıfır tekne alımı için proforma faturanız, ikinci el tekne alımında ise Liman Başkanlığında düzenlenmiş satış belgenizin yanınızda olması gerekiyor.

Güncel kredi kampanyalarına göz atmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorosini ziyaret edebilirsiniz.