Yapı Kredi’den Uygun Faizli Motosiklet Kredisi

Yapı Kredi Bankası, trafikte zaman harcamak istemeyenler ve rüzgarı hissetmeyi sevenler için motosiklet kredisi sunarak, hem sıfır kilometre motosikletler, hem de ikinci el motosikletler için nakit temin ediyor.

Hem sıfır kilometre motosikletler, hem de ikinci el motosikletler için en az 1.000 TL ve üzerinde nakit temini olanağı sağlayan Yapı Kredi Bankası, uygun vade koşulları ve ekonomik faiz oranları ile birlikte motosiklet kredisi sunuyor. 36 aya varan vade seçenekleri için kullanabileceğiniz motosiklet kredisi için kendinize özel bir ödeme planı oluşturarak rahat bir ödeme planı ortaya çıkartabilirsiniz.

Bütçenize uygun geri ödeme planı belirleyebileceğiniz motosiklet kredisi için esnek geri ödeme modelinden faydalanarak, ara ödemeli bir plan oluşturabilirsiniz. Sıfır kilometre olan motosikletler için KDV ve ÖTV’nin dahil olduğu fiyat üzerinden motosiklet değerinin yüzde 50’sini temin eden Yapı Kredi Bankası, ikinci el motosikletlerde de 1 yaşa kadar olan motosikletler için nakit olanağı sağlıyor. Ara ödeme yapmanıza olanak sağlayan Yapı Kredi Bankası, aylık yüzde 1,69 oranından başlayan faiz oranları eşliğinde kredinizi temin etmenize olanak sağlıyor. Kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti talep eden Yapı Kredi Bankası’ndan motosiklet kredisi başvurusunda bulunmak için size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret edebileceğiniz gibi, Yapı Kredi Telefon Bankacılığı ve Yapı Kredi İnternet Bankacılığı üzerinden  de detaylı bilgi alabilirsiniz

Yapı Kredi Bankası Motosiklet Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası’ndan motosiklet kredisi temin ederek sıfır kilometre ya da 1 yaşına kadar ikinci el motosiklet sahibi olmak isterseniz, kredinizi size en yakın Yapı Kredi Şubesi’nden temin edebilirsiniz. Ortalama 24 saat içerisinde sonuçlanan motosiklet kredisi için yanınızda nüfus cüzdanınızın aslı ve fotokopisinin olması gerekiyor. Gelir belgenizin de fotokopisini evraklarınızın arasında bulundurmanız, işlemlerinizin hızlı gerçekleşmesi için oldukça önemli.

Sıfır kilometre motosiklet alacaklar için alınacak motosiklete ait olan proforma fatura ve asıl faturanın yanınızda olması gerekiyor. İkinci el motosiklet satın almak isteyen vatandaşların ise araç ruhsatı ve en fazla 15 gün  önce noterden temin edilmiş araç alım satım sözleşmesinin yanınızda olması gerekiyor.

Güncel kredilere göz atmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.