Yüzde 0,80’den Başlayan Faizlerle Konut Kredisi Halkbank’ta!

Halkbank, hayalini kurduğunuz eve sahip olmanız için ihtiyaç duyduğunuz konut kredisini 120 aya vade seçenekleri eşliğinde sunarak adeta kira öder gibi ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

Halkbank, düzenlediği konut kredisi kampanyası ile birlikte hayalini kurduğunuz eve sahip olmanız için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. 120 aya varan vade seçenekleri ve aylık yüzde 0,80’den başlayan faiz oranları eşliğinde temin edebileceğiniz konut kredisi ile birlikte evinize sahip olabilir, ödemelerinizi de adeta kira öder gibi gerçekleştirebilirsiniz.

İlk taksidiniz için 3 ay erteleme olanağı sunan Halkbank, satın almak istediğiniz evin ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sunuyor. Temin edeceğiniz kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti kesintisi yapan Halkbank, aylık yüzde 0,80’den başlayan avantajlı faiz oranları ile birlikte ödeme planınızı oluşturuyor. 

Halkbank 100.000 Türk Lirası Konut Kredisi

Halkbank’tan temin edeceğiniz 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi için 120 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde aylık uygulanacağı yüzde 0,89 oranındaki faiz oranı eşliğinde bin 359 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile kredi ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu hesaplama 5 Temmuz 2017 tarihinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla gerçekleştirilmiştir.

http://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=2841

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun konut kredisi ürününü belirleyebilrisiniz.