Ziraat Bankası 48 Ay Vadeli 10.000 TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi!

Türkiye’de son yıllarda en çok kredi veren banka ünvanını elinde tutan Ziraat Bankası, düzenlediği avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyası ile 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi olanağı sağlıyor.

Ziraat Bankası düzenlediği ihtiyaç kredisi ürününde ödemelerinizi 48 aya kadar vadelendirmenize olanak sağlıyor. Banka kredi notunuzun yeterli görülmesi halinde ön kefil talebinde bulunmuyor. Ziraat Bankası kredi başvurunuzu Ziraat Bankası mobil bankacılık uygulaması, Ziraat Bankası internet bankacılığı, Ziraat Bankası ATM’leri, Ziraat Bankası şubeleri ve Ziraat Bankası müşteri hizmetleri üzerinden gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret ederek ihtiyaç kredisi başvurusu yapıp, onaylanan kredinizi anında temin edebilirsiniz.

Ziraat Bankası Emekliye Özel Kredi Kampanyası 10.000 TL Tüketici Kredisi

Ziraat Bankası’nın düzenlediği emeklilere özel tüketici kredisinin avantajlarından faydalanabilmek adına temin edeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki tüketici kredisi için banka tarafından uygulanacak aylık sabit tüketici kredisi faiz oranlarının 48 ay vade tercihi ile oluşturulacak ödeme planında yüzde 1,19’a tekabül etmesi halinde, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 289,25 Türk Lirası olacaktır. Bu ödeme planında geri ödeme yapacağınız toplam miktar ise 13 bin 884 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 2 Kasım 2017 Perşembe günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

http://www.ziraat.com.tr/tr/Bireysel/Krediler/Pages/TuketiciKredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.