Ziraat Bankası 5000 TL Kredi Fırsatı!

Ziraat Bankası, acil nakit ihtiyacı olan çalışanlar ve emekliler için, hem internet üzerinden, hem de şube üzerinden başvuranlara hızlı bir şekilde 5 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi olanağı sağlıyor.

Ziraat Bankası, nakit ihtiyacı olan ücretli çalışanlar ve emekliler için, hem internet sitesi, hem mobil uygulama, hem de şubeye gelerek başvuru yapanlar için 5 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi olanağı sunuyor. Aylık yüzde 1,19’dan başlayan faiz oranları ile birlikte 48 aya kadar varan vade seçenekleri sunan Ziraat Bankası, nakit ihtiyacınız için hızlı çözüm üretiyor.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için Ziraat Bankası’nın internet sitesine girebilir, cep telefonunuza Ziraat Mobil uygulamasını indirebilir ya da size en yakın Ziraat şubesini ziyaret edebilirsiniz. Talep ettiğiniz kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar Kredi Tahsis Ücreti talep eden Ziraat Bankası’nın düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasında üst çekim limiti ise 100 bin Türk Lirası.

Maaşını Ziraat’ten Almayanlar İçin de Aynı Faiz Oranları!

Ziraat Bankası, nakit ihtiyacı olan müşterileri için maaşını aldığı banka durumuna bakmaksızın ve ön kefil şartı aramaksızın 5 bin Türk Lirası kredi sağlıyor. İnternet üzerinden ya da mobil bankacılık üzerinden yapacağınız başvurulara bir kaç dakika içerisinde onay veren Ziraat Bankası’ndan, nüfus cüzdanınız ve gelir durumunuzu gösterir belge ile kredinizi hızlı bir şekilde temin edebiliyorsunuz.

Aylık faiz oranı vade farkı aranmaksızın yüzde 1,19 oranında olan Ziraat Bankası’ndan 3 ay ila 48 ay arasında tercih edeceğiniz bir vade seçeneği ile birlikte 5 bin Türk Lirası tutarında tüketici kredisini temin edebilirsiniz. Herhangi bir ön kefil ya da teminat talebi olmayan Ziraat Bankasının ekonomik ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak ya da daha detaylı bilgi almak için internet sitesini ziyaret edebilir, telefon bankacılığını arayabilir ya da size en yakın Ziraat Bankası şubesine gidebilirsiniz.