Ziraat Bankası’ndan 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi!

Ziraat Bankası, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları eşliğinde ihtiyacınız olan nakit desteğini pratik bir şekilde temin etmenize olanak sağlıyor. İşte Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına dair merak edilen tüm detaylar!

Ziraat Bankası, hazırladığı ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte uygun faiz oranları eşliğinde 48 aya kadar vade seçenekleriyle birlikte ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru Evrakları

Ziraat Bankası, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak istiyorsanız, yanınızda nüfus cüzdanınız, sürücü belgeniz, gelir durumunuzu gösteren çalışma durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgesi ve ikâmet adresinizi gösteren ikâmetgah belgesi ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Ziraat Bankasından talep edeceğiniz 7 bin 500 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 48 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde aylık yüzde 1,26 oranında faiz oranları eşliğinde aylık 220 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturabilirsiniz.

Güncel kredi kampanyalarına göz atarak bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini temin etmek istiyorsanız, internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bankalar tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyaları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.