Ziraat Bankası’ndan 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi

Ziraat Bankası, hem ikinci el otomobil alımlarında kullanılabilecek, hem de sıfır kilometre araç alımlarında kullanılabilecek 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde taşıt kredisi olanağı sunuyor.

Ziraat Bankası, 48 aya varan vade seçenekleri ile taşıt kredisi imkanı sunuyor. Hem sıfır kilometre otomobiller için, hem de 5 yaşına kadar olan ikinci el otomobiller için kullanabileceğiniz özel taşıt kredisi ile birlikte hayalini kurduğunuz otomobile sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda, ruhsatının hususi olarak kaydedilmesi şartı ile birlikte hafif ticari araç olarak geçen minibüs, kamyonet ve pick – up alımlarınızda da kullanabileceğiniz taşıt kredisinde herhangi bir kefil şartı aranmıyor.

Ön kefil şartı aranmayan Ziraat Bankası taşıt kredisinde satın aldığınız araç üzerine rehin tesisi yapılarak finansman sağlanıyor. Kredi süresi boyunca kredi temin eden bireye hayat sigortası, kredi ile satın alınan araca ise KASKO uygulaması yapan Ziraat Bankası, 48 aya kadar vade seçenekleri eşliğinde rahat bir ödeme planı sunuyor.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası’ndan taşıt kredisi temin etmek için size en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz. Ziraat Bankası İnternet Sitesi ve Ziraat Bankası İnternet Şubesi üzerinden ön başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz taşıt kredisi için ayı zamanda Ziraat Mobil uygulamasını kullanabilir ve Ziraat Bankası Çağrı Merkezi’ni arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Siz de avantajlı faiz oranları ile hayalinizdeki otomobile sahip olmak istiyorsanız, internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak, sizin için en uygun taşıt kredisini bulabilirsiniz.