Ziraat Bankası’ndan 60 Aya Varan Arsa Kredisi

Ziraat Bankası, arsa sahibi olmak isteyen vatandaşlar için özel arsa kredisi sunuyor. 2016 yılında konut kredisi alanda Türkiye’nin en fazla konut finansmanı sağlayan Ziraat Bankası, 2017 yılı ile birlikte bu başarısını tüm kredi türlerinde göstermekte oldukça kararlı.

Ekspertiz Değerinin Yüzde 50’sine Finansman

Ziraat Bankası arsa kredisi kapsamında, arsa için hazırlanan ekspertiz raporunda yazan ekspertiz değerinin yüzde 50’sini kredi olarak sunuyor. Gelecek vaat eden konumlarda yer alan arsalar için yatırım odaklı satın alma işlemlerinizde Ziraat Bankası’nın avantajlı faiz oranlarından faydalanabilir, yatırımlarınıza emin adımlar ile başlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Arsa Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası’ndan arsa kredisi başvurusunda bulunmak için bankadan temin edebileceğiniz başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. T. C. kimlik numaranızı gösteren nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaportunuzun fotokopisinin yanı sıra aynı zamanda çalışma durumunuza göre gelir belgenizin bulunması gerekiyor. Satın almak istediğiniz arsanın tapu belgesinin fotokopisinin de ekspertiz raporunun hazırlanması için yanınızda olması gerekiyor.

Ön Kefil Şartı Yok!

Ziraat Bankası’ndan temin edeceğiniz arsa kredisinde ön kefil şartı aranmıyor. Bu sayede siz de sahip olmak istediğiniz arsaya ait tapunun fotopokopisi ve diğer gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Ziraat Bankası şubesine başvurunuzu gerçekleştirerek yatırımınız için finansman sağlayabilirsiniz.

En güncel kredi kampanyalarına göz atmak, ihtiyacınız olan nakit cinsine göre kredilerden haberdar olmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.