Ziraat Bankası’ndan Anında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Ziraat Bankası, bireysel harcamalar için müşterilerine piyasa faiz oranlarından etkilenmeyen uygun faiz oranları ve avantajlı geri ödeme planlarıyla ihtiyaç kredisi sunuyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Detayları

Ziraat Bankası, bireysel harcamalara özel müşterilerine uygun faiz oranlarıyla kredi sunuyor. Ziraat kredi başvurusu yapacak kişilerin kredilerini 36 ay vadeye kadar kredi geri ödemesi yapma imkanı bulunup, aynı zamanda çeşitli başvuru kanalları bulunmaktadır. En az 3 ay, en fazla ise 36 ay vadeli geri ödeme imkanı sağlayan banka, banka şubelerine ek olarak  5 farklı türde kredi başvurusu yapma imkanı sunmaktadır. Bunlar; bankanın resmi internet sitesi, ATM’ler, internet şubesi, mobil bankacılık uygulaması ve Çağrı Merkezleridir. İnternet şubesi ve mobil bankacılık uygulamasından kredi başvurusu yapmak için müşteri numarası ve şifresi gerekmektedir. Müşteri numarası ve şifresi bilindikten sonra anında kredi başvurusu yapmak mümkündür.

Müşterilerinin bütçelerine uygun ödeme planları sunan banka, kredi vadesi boyunca da hayat sigortası yapılmasını istemektedir. Hayat sigortası ödemeleri kredi tutarı, vadesi ve kişilerin demografik özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda kredi kapsamında kişilerden teminat talep edilmektedir.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 2,35’ten başlamaktadır. Faiz oranları kişilerin kredi notuna göre değişiklik gösterebilir.

5.000 TL için Kredi Geri Ödeme Planı

Ziraat Bankası’ndan 36 ay vadeli geri ödeme planıyla 5 bin Türk Lirası temin eden kişilerin yüzde 2,35 faiz oranıyla aylık ödemeleri gereken kredi taksit tutarı 222,91 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Yıllık maliyet oranı ise yüzde 40.1837 olmaktadır.

Bu kredi kampanyasına ait bilgiler 20 Aralık 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.