Ziraat Bankası’ndan Düşük Faizli 75.000 TL Konut Kredisi!

Ziraat Bankası artık kendi evinize sahip olmanız, hayali kurduğunuz evi satın almanız ve ödemelerinizi de kiranızı öder gibi düşük taksit tutarları ile gerçekleştirmeniz için oldukça avantajlı bir konut kredisi ürünü sunuyor.

2015 yılından bu yana her yıl en fazla konut kredisi ürünü kullandıran banka ünvanını taşıyan Ziraat Bankası, düzenlediği konut kredisi ürünleri ile hayalini kurduğunuz eve sahip olma aşamasında ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlamaya devam ediyor. 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz finansmanı sunan Ziraat Bankası, aylık gelir durumunuzu yormayacak şekilde ekonomik faiz oranları ile ödeme planı oluşturmanıza da yardımcı oluyor.

Ziraat Bankası 120 Ay Vadeli 75.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

Hayalini kurduğunuz ev için Ziraat Bankası’ndan temin edeceğiniz konut kredisi için 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile ödeme planı oluşturabilirsiniz. Ziraat Bankası’ndan 120 ay vade seçeneği ile 75 bin Türk Lirası tutarında konut kredisi çekmeniz halinde banka tarafından 1-100.000 TL konut kredisi aralığı için uygulanan aylık konut kredisi faiz oranları yüzde 0,95 olarak hesaplanırken, bu faiz oranı eşliğinde ödeme yapacağınız aylık konut kredisi taksit tutarı bin 50,18 Türk Lirası’na denk gelecektir. 120 ay boyunca yapacağınız bu ödemeler dahilinde toplam geri ödeme yapacağınız miktar ise 126 bin 21,6 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler 4 Kasım Cumartesi tarihi itibariyle, aşağıda yer alan bağlantıdan, bankaya ait resmi internet sitesinde yer verilen bilgiler doğrultusunda hazırlanarak, Kredi Haberi ziyaretçilerinin bilgisine sunulmuştur.

http://www.ziraat.com.tr/tr/diger/HesaplamaAraclari/Pages/KrediHesaplama.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.