Ziraat Katılım Bankası Taşıt Finansmanı’nda Kampanya Yapıyor

Ziraat Katılım Bankası, düzenlediği taşıt finansmanı kampanyası ile birlikte katılım bankacılığı çerçevesinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini size sağlıyor.

Hem sıfır kilometre otomobiller için, hem de ikinci el otomobiller için tercih edebileceğiniz Ziraat Katılım Bankası Taşıt Finansmanı, 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde sunuluyor. Finansman başvurusu aşamasında herhangi bir kefil talebinde bulunmayan Ziraat Katılım Bankası, satın alacağınız otomobil üzerine rehin tesisi gerçekleştirerek, nakit ihtiyacınızı tamamen karşılıyor.

Siz de size en yakın Ziraat Katılım Bankası şubesine, yanınızda nüfus cüzdanınız, gelir belgeniz ve satın alacağınız otomobile dair ilgili belgeyle giderek taşıt finansmanı başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Satın alacağınızın otomobilin sıfır kilometre bir otomobil olması durumunda kredi tutarınız proforma fatura değeri üzerinden hesaplanırken, ikinci el otomobil olması halinde kredi tutarınızın hesabı için kasko değeri baz alınmaktadır. Aracın sahip olduğu değerin ilk 50 bin Türk Liralık kısmı için yüzde 70 oranında finansman desteği sağlayan Ziraat Katılım Bankası, 50 bin Türk Lirası’ndan artan kısım için de yüzde 50 oranında finansman desteği sağlamakta.

Siz de gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Ziraat Katılım Bankası şubesine giderek kredi başvurusu gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda internet sitemizin krediler kategorisinde yer alan kredilere göz atarak bütçeniz için en uygun taşıt kredisini bularak hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.