Ziraat Katılım’dan Arsa Finansmanı

Ziraat Katılım Bankası, düzenlediği arsa finansmanı ile birikimlerini ve harcamalarını arsa sahibi olarak güvence altına almak isteyen vatandaşlara gerekli nakit desteğini sunuyor.

Satın alacağınız arsanın sahip olduğu ekspertiz değerinin yüzde 50’sine kadar finansman desteği sunan Ziraat Katılım Bankası, katılım bankacılığı prensipleri eşliğinde sunduğu finansman desteği ile, yatırımlarınızı arsa olarak değerlendirmenize olanak sağlıyor. Ziraat Katılım Bankası, arsa finansmanında 60 aya varan vade seçenekleri sunuyor. Ön kefil şartı talep etmeyen Ziraat Katılım Bankası, gerekli görüldüğü durumlarda ek teminat talebinde de bulunabiliyor. Satın alınacak arsa üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek gerekli finansmanı sağlayan Ziraat Katılım Bankası’ndan finansman temin etmek için size en yakın Ziraat Katılım şubesini gerekli belgeler ile birlikte ziyaret edebilirsiniz.

60 aya varan vade seçenekleri eşliğinde temin edebileceğiniz arsa finansmanı ile birikimlerinizi arsa sahibi olarak değerlendirmenize olanak sağlayan Ziraat Katılım Bankası, satın alacağınız arsa üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek finansmanınız için ihtiyaç duyduğunuz teminatı güvence altına alıyor.

Gerekli belgeler ile birlikte başvuru gerçekleştirebileceğiniz Ziraat Katılım Bankası, yatırımlarınızdan kazanç elde etmeniz için olanak sağlıyor. Siz de isterseniz Ziraat Katılım Bankası’nn en yakın şubesine giderek arsa finansmanı başvurusu gerçekleştirebilir ya da internet sitemizin krediler kategorisine göz atarak diğer bankaların düzenledikleri kredilere göz atabilirsiniz.