Ziraat Katılım’dan Taşıt Finansmanı Avantajı!

Ziraat Katılım Bankası, düzenlediği taşıt finansmanı kampanyası ile birlikte hayalini kurduğunuz otomobilin hem sıfır kilometre versiyonu, hem de ikinci el versiyonu için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. İşte Ziraat Katılım Bankası’nın düzenlediği taşıt finansmanı kampanyasına dair merak edilen tüm detaylar!

Ziraat Katılım Bankası, düşük kâr payı oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile birlikte sahip olmak yönünde hayalini kurduğunuz otomobilin hem sıfır kilometre versiyonu, hem de ikinci el versiyonu için ihtiyaç duyduğunıuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Sıfır kilometre otomobil satın alımında temin edeceğiniz kredi miktarını satın alacağınız otomobilin proforma fatura değerine göre belirleyen Ziraat Katılım Bankası, ikinci el otomobil alımınızda ise temin edebileceğiniz kredi miktarını satın alacağınız otomobilin kasko değerine göre belirliyor.

Hem sıfır kilometre otomobiller, hem de ikinci el otomobiller için belirtilen değerin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmın yüzde 70’ine kadar finansman desteği sağlayan Ziraat Katılım Bankası, aynı zamanda 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın da yüzde 50’sine kadar taşıt finansmanı temin etmenize olanak sağlıyor.

Hemen size en yakın Ziraat Katılım Bankası’na giderek uygun kâr payı oranları ile birlikte temin edebileceğiniz taşıt finansmanı gibi, aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bankaların düzenlediği taşıt kredisi kampanyalarına ait güncel taşıt kredisi faiz oranlarına göz atabilirsiniz.