Ziraat’ten Yaza Özel Taşıt Kredisi

Ziraat Bankası, 48 ay vadeli taşıt kredisiyle birlikte yaz ayına girerken hayalini kurduğunuz otomobile sahip olmanız için gerekli nakit desteğini uygun faiz oranları eşliğinde sağlıyor.

Satın alacağınız otomobil hem sıfır kilometre ise, hem de ikinci el bir otomobil ise rahatlıkla temin edebileceğiniz bir taşıt kredisi türü olan Ziraat Bankası taşıt kredisi, 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde sunuluyor. Bütçeniz için en uygun taşıt kredisini belirlemek adına temin edebileceğiniz bir taşıt kredisi olan Ziraat Bankası Taşıt Kredisi, satın alacağınız otomobilin sahip olduğu değer üzerinden hesaplanıyor.

Sıfır kilometre otomobiller için temin edeceğiniz taşıt kredilerinde otomobilin sahip olduğu proforma fatura değeri üzerinden finansman hesaplaması yapan Ziraat Bankası, aynı zamanda ikinci el otomobiller için de kasko değeri üzerinden finansman hesaplaması yapıyor.

Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek Ziraat Bankası taşıt kredisi başvurusu gerçekleştirerek, sizde hayalini kurduğunuz otomobil için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini pratik bir şekilde sağlayabilirsiniz. Kredi başvurusu aşamasında herhangi bir ön kefil talebinde bulunmayan Ziraat Bankası, satın alacağınız otomobil üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek, krediniz için gerekli olan teminatı sağlıyor.

Satın alacağınız otomobilin sahip olduğu değerin ilk 50 bin Türk Lirası için yüzde 70 oranında kredi desteği sunan Ziraat Bankası, otomobil tutarınızın 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmı için de yüzde 50 oranında kredi olanağı sunmaktadır.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek, tüm bankalar tarafından düzenlenmiş taşıt kredisi kampanyalarına göz atabilirsiniz.