Abank İle Yatırımlarınızı Yüksek Faizden Değerlendirin

Abank düzenlediği VOV Hesap kampanyası ile istediğiniz zaman para yatırabileceğiniz, istediğiniz zaman da para çekebileceğiniz esnek bir vadeli hesap seçeneği sunuyor.

Tıpkı bir vadesiz hesap kullanıyormuş gibi kullanabileceğiniz vadeli hesap, faiz kazancınız ile birlikte günlük getiri kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Hesabınızı ilk açımınızda size sunulan hoş geldin faizi ile birlikte, günlük bankacılık işlemlerinizi de VOV Hesap ile yönetebilirsiniz. Vadenizi bozmadan günlük kullanımlarınızda kullanacağınız hesabınızdan otomatik ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kredi ödemelerini yapabilir, kredi kartınız için otomatik ödeme talimatı verebilir ya da havale, EFT gibi nakit gönderim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tanışma faizi olarak Türk Lirası hesabınıza yüzde 12, Amerikan Doları hesabınıza yüzde 3, Euro hesabınıza ise yüzde 1,5 oranında faiz işleten Abank, devam eden süreçte ise Türk Lirası hesabınıza yüzde 8, Amerikan Doları hesabınıza yüzde 0,1, Euro hesabınıza ise yüzde 0,05 oranında faiz sunuyor.
Abank‚tan VOV Hesap açılımında sıfır bakiye ile hesabınızı açabilirsiniz. Hesabınıza faiz işleminin başlaması için ise Türk lirasında alt limit 6 bin Türk Lirası, üst limit ise 500 bin Türk Lirası’dır. Amerikan Doları ya da Euro cinsinden hesap açımınızda ise alt limitiniz 6 bin Amerikan Doları ve 6 bin Euro olmaktadır.

VOV Hesap açtığınızda, ilk hesap açılışınızda belirlenen süre zarfında hesabınıza avantajlı faiz oranları ile işlem yapılır iken, belirlenen sürenin bitmesi ile birlikte standart faiz oranlarına geri dönülmektedir. Hoş geldin faizinin uygulanma süresi ise 60 gün olarak belirlenmiştir. Hesabınızdaki bakiyenin azalmış olması halinde gün sayımı devam edeceği için, ilk etapta 60 günü iyi değerlendirmek gerekmektedir.