Akbank’tan 140 TL Ödeme İle Emeklilik Avantajı!

Akbank, 18 yaşını doldurmuş herkesin başvurabileceği Hızlı Emeklilik Planı ile birlikte Bireysel Emeklilik Sistemi yaparak emekli olmanıza olanak sağlıyor. İşte tüm detaylar!

Akbank, sadece bir telefon ile birlikte bir Hızlı Emeklilik Planı sahibi olarak, emeklilik hayatınızı güvence altınıza almanıza olanak sağlıyor. AvivaSA acentesi olarak hizmet veren Akbank, 18 yaşını doldurmuş herkes için Bireysel Emeklilik Sistemi’ne adım atarak geleceğinizi güvence altına almanıza olanak sağlıyor. Aylık minimum 130 Türk Lirası’ndan başlayan taksitler ile Hızlı Emeklilik Planı’na dahil olmanıza olanak sağlayan Akbank, isterseniz aylık, isterseniz 3 aylık, isterseniz 6 aylık ya da yıllık olarak ödeme yapmanız mümkün.

Hızlı Emeklilik Planı için kredi kartınızdan ya da vadeli birikim hesabınızdan otomatik ödeme talimatı verebileceğiniz gibi, aynı zamanda giriş aidatı da talep edilmiyor. 5 yıl süre boyunca herhangi bir çıkma talebi olmamanız halinde giriş aidatı talep etmeyen Akbank, asgari brüt asgari ücretin yüzde 5’i kadar yönetim gider kesintisi yapıyor. 156 numaralı bireysel emeklilik planını sunan Akbank, Hızlı Emeklilik Planı sayesinde ödediğiniz miktarın yüzde 25’i kadar devlet katkısı almanıza da olanak sağlıyor. 

Tek başınıza değil, aileniz ile birlikte Bireysel Emeklilik Sistemi’ne dahil olmanıza olanak sağlayan Akbank, otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde ödemelerinizin düzenli olarak tahsil edilmesine yardımcı oluyor. Otomatik ödeme talimatını ister kredi kartınızdan, isterseniz de banka hesabınızdan verebilmenize olanak sağlayan Akbank, planlı ve programlı bir şekilde birikim yapmanıza olanak sağlarken aynı zamanda yatırımınızın uzmanlar tarafından yönetilmesine yardımcı oluyor.

Türkiye’nin en büyük portföy şirketlerinden bir tanesi olan Ak Portföy tarafından yönetildiğini bildiren Akbank, bireysel emeklilik hesabınızı Takasbank’ta tutarak fon paylarınızı günlük olarak takip etmenize de olanak sağlıyor.