Aktif Bank’tan Sürekli Yüksek Faizli Mevduat Hesabı

Aktif Bank, yüksek hoş geldin faizi yerine sürekli yüksek faiz sunarak yatırımlarınızı değerlendirmenize olanak sağlıyor.

Aktif Bank, Aktif Hesap kampanyası ile birlikte hesabınızdaki nakitinizi gecelik repo ile değerlendirerek paranıza değer kazandırıyor. Hoş geldin faizi adı altında kısa süreli faizler yerine sürekli yüksek faiz ile birlikte paranızı değerlendirmenize olanak sağlayan Aktif Bank, 200 Türk Lirası’nın üzerindeki tüm bakiyelerinizde otomatik olarak gecelik repo işlemi uyguluyor.

Dilediğiniz zaman nakit çekimi yapabileceğiniz bir hesap olan Aktif Hesap, aynı zamanda ödemelerinizi yapmanızda ve para transferi ihtiyacınız olduğunda da kullanım kolaylığı sunuyor. İnternet bankacılığı üzerinden hesaplarınızı yönetmenize olanak sağlayan Aktif Bank, aynı zamanda Aktif Bank Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi’ni arayarak da hesabınızı yönetmenize yardımcı oluyor. Size en yakın Aktif Bank şubesinden başvurunuzu gerçekleştirerek yatırımlarınıza başlayabileceğiniz Aktif Hesap ile yatırımlarınız sürekli olarak yüksek faiz altından işlem görerek değerlenir.

Aktif Bank, 200 Türk Lirası’nın üzerindeki birikimlerinizi Aktif Hesap ile birlikte gecelik repo işlemlerinde kullanarak güvenceli bir şekilde değerlenmesine yardımcı olur. Belirlediğiniz vade aralığında hesabınıza gecelik faiz işlenecek olan birikimlerinizi vade sonunda yeni tutarları ile birlikte temin edebilir, bu sayede birikimlerinizin değerlenmesini sağlayabilirsiniz.

Gerek evlilik öncesi hazırlık birikimlerinizde, gerek çocuklarınızın geleceği için yapacağınız birikimlerde, gerekse kişisel emeklilik birikimlerinizde kullanabileceğiniz Aktif Hesap ile yaptığınız tüm birikimlerinizi Aktif Bank’ta güvence altına alabilir, birikimlerinizin değerlenmesi için Aktif Bank’ın sunduğu Aktif Hesap hizmetinden faydalanabilirsiniz.