ING Bank’ta Birikimlerinizi Değerlendirin

„Kişiye özel faiz oranı“ uygulamasını Türkiye’de uygulayarak, geçmiş dönem banka ilişkilerinize göre bir faiz oranı sunan, kolay vade seçenekleri ile kredi temin etme aşamasında bütçenizi yormayacak çözümler ile kesenize destek olan ING Bank, şimdi de vadeli mevduat hesabı ile birikimlerinize destek oluyor.

İsterseniz Türk Lirası cinsinden, isterseniz de döviz kurları cinsinden açtırabileceğiniz vadeli mevduat hesabı ile birlikte, birikimlerinizi uzun vadede büyütebilir, yatırımlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Hem internet bankacılığı üzerinden, hem telefon bankacılığı üzerinden, hem de size en yakın ING Bank şubesine giderek açtırabileceğiniz ING Bank vadeli mevduat hesabı ile birlikte birikimlerinizi güven içinde değerleyebilirsiniz.

İnternet Şubesi üzerinden açtığınız ING Bank vadeli mevduat hesabında, hesabınızın vade süresi geldiği zaman özel avantajlı faiz oranları eşliğinde hesabınız otomatik olarak yenilenmektedir. İnternet Şubesi’ne giriş yaptıktan sonra „Başvuru“ menüsünde yer alan „Hesaplar/Vadeli Hesap Açılışı“ seçeneğine tıklayarak internet şubesi üzerinden mevduat hesabınızı açabilir, birikimlerinize hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.

Güncellenen faiz oranları ile birlikte, piyasa koşullarına uygun faiz oranları sunan ING Bank, birikimlerinizi verimli ve potansiyelli bir şekilde yatırıma dönüştürme olanağı sunarak, talep ettiğiniz vade alternatifine göre Türk Lirası ya da döviz kuru cinsinden hesabınızı işleme açmaktadır. 

Vadeli hesabınızda yaptığınız uygun faiz koşulları eşliğindeki birikimlerinizde, vade döneminiz içerisinde 2 defaya mahsus olmak üzre, hesap bakiyenizin yüzde 20’sine kadar para çekmenize olanak sağlayan ING Bank, para çekim işleminiz sonrasında hesabınızda kalan bakiyeniz üzerinden faiz işletmeye devam ederek yatırımlarınızı güvence altına alır.

Türk Lirası için alt hesap açma limitini 5 bin Türk Lirası olarak bildiren ING Bank, Amerikan Doları cinsinden hesaplar için minimum 2 bin Amerikan Doları, Euro cinsinden hesaplar için ise minimum 2 bin Euro olarak bildirmektedir.